Yürüyüş

Olimpos(Olympos)'un antik, gizemli tepelerini yürüyerek keşfetmek, içtiğiniz biraları ve yediğiniz yemekleri yakmanın en iyi yoludur. Sizi ünlü "Kayıp Şehir" gezimizedavet ediyoruz. Bu gezi, Antalya'dan Fethiye'ye uzanan 580 km lik eski Likya Yolu'nunküçük bir kısmını kapsamaktadır. Çok sıcak olmayan aylarda yürüyüş rehberimizeşliğinde yapılan bu bilgilendirici ve eğlenceli maceranın son durağındakendinizi Olimpus'un serin sularına atın...

 

YANARTAŞ (CHIMERA) TURU Binlerce senedir aralıksız yanan ateşin sırrını öğrenmek, değişik bir ortam ve muhteşem bir manzara görmek içinYanartaş'a çıkın. Hiç sönmeyen ateşi görmeden Olympos'tan ayrılmayın. Yanartaş'a her gün akşam yemeğinden sonra tur düzenlenmektedir. ARKANIZA YASLANIN VEDİNLENİN Uzun süredir yoldasınız veya büyük şehrin gürültüsünden trafiğinden kaçtınız... Okumaya bir türlü fırsat bulamadığınız kitabınızı okumak istiyorsunuz... Veya insanlarla tanışmak, yeni arkadaşlar edinmek istiyorsunuz... Tek yapmak istediğiniz saatlerce oturmak oturmak... ya da doyasıya zıplayıp eğlenmek... Bayrams da herikisini de yapabilirsiniz!! "O kadar rahatlayacaksınız ki, nefes almayı bile unutacaksınız..."


MAVİ TUR Çıralı , Olympos veçevresinin muhteşem güzellikleri ve Akdeniz'in harika denizinde unutamayacağınız bir gün sizleri bekliyor.